KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14177124
nr 1417 7124
Eva Bergeå
(f. 1946), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 100x80 cm, yttermått inklusive ram: 104x83 cm
Eva Bergeå Lawrová, tjeckisk-svensk bildkonstnär född 1946.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 6 september 2021
kl 18:07:42
5/9 14:39:38